Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בדיקת האזנות

אפשר לחשוב שחוקרים פרטיים הם כמו דמויות הקולנוע שעובדים בדרכים משפטיות מפוקפקות – פריצות, ניטור טלפונים או האזנות סתר. המציאות, לעומת זאת, שונה. העבודה של החוקרים הפרטיים כוללת פיענוח פשעים, הבאת פושעים לדין, איתור נעדרים ועריכת בדיקת האזנות, למרות שפעילותו השוטפת של חוקר פרטי עשויה שלא להידמות לסרט פעולה. אך עדיין החוקרים צריכים לפעול לפי מספר כללים וחוקים המכתיבים להם מה מותר להם לעשות ומה אסור. אור חקירות פועלים בתחום החקירות הפרטיות מזה שנים רבות, וצברו ניסיון וותק בתחום, ואתם יכולים להיות בטוחים כי כל המידע שהחוקרים הפרטיים אוספים הוא חוקי וקביל בבית משפט בעת הצורך.

מה עושה חוקר פרטי בעת בדיקת האזנות?

איסוף מידע עבור לקוחות הוא באחריותו העיקרית של חוקר פרטי. זה יכול לכלול מגוון רחב של משימות חקירה, בהתאם למקרה. ראיונות אנשים, ביצוע בדיקות רקע, צפייה באנשים וחיפוש מידע משפטי, אישי ופיננסי אחרים הם כולם דוגמאות לפעולות אלו. חשוב לזכור שחוקרים פרטיים חייבים לציית לכללים וחוקים משפטיים, ולכן חשוב להבין האם בדיקות האזנות היא פעולה חוקית ומתקבלת.

מי משתמש בשירותיו של חוקר פרטי ולמה?

אנשים רבים תוהים מה בעצם מותר לחוקרים פרטיים לעשות מכיוון שהם מבצעים לעתים קרובות משימות שמבצעים גם רשויות אכיפת החוק. מכיוון שהם אינם שוטרים, לחוקרים פרטיים אין את הכוח לבצע מעצרים. זה נכון גם כאשר חוקר פרטי היה עד לפשע. עם זאת, המשטרה עשויה לבצע מעצר באמצעות המידע שאסף החוקר. חוקרים פרטיים חייבים להיות בקיאים מאוד בחוקי הפרטיות על מנת להבטיח שהם מצייתים לכל תקנות הפרטיות, המדינתיות והעירוניות הרלוונטיות. חוקי הפרטיות הם עדיין נושא חם. בסרטים, חוקרים פרטיים נראים לעתים קרובות מסתובבים מחוץ לבתים של אנשים בלילה, מצלמים אותם שם ועוקבים אחריהם במקומות סודיים. זה בניגוד לחוק! בבתיהם וברכושם הפרטי של אחרים, לכל אדם יש זכות לפרטיות. חוקרים פרטיים שיפרו את תקנות הפרטיות הללו צפויים להיעצר או להתמודד מול בעיות משפטיות. עם זאת, חוקר פרטי רשאי לצלם ולצפות במי שנמצא בפומבי במסגרת חקירה. חוקרים פרטיים חייבים לציית בקפדנות לכל כללים המסדירים את השימוש בחומרים אלה כחלק מחקירה, לנקוט משנה זהירות בעת צילום, הקלטה או בדיקת האזנות של אנשים בפומבי. אם אתם זקוקים לאיסוף מידע באופן חוקי צרו קשר עם אור חקירות.

 

בדיקת האזנות סתר

טכניקות הפריצה והתקנת האזנות הפכו נפוצות כיום מאוד; חלקם אפילו ניתנים להתקנה עצמית ללא עזרה של איש מקצוע. במקרים רבים הם כרוכים גם בהשתלטות מרחוק על ידי תוכנות מתוחכמות, שחלקן מוסוות, מה שמקשה על זיהוי האזנת סתר. גם עבור חוקר פרטי או הגורם המעורב בגילוי ואיתור בעת בדיקת האזנות סתר, ההתקדמות הטכנולוגית בתחום בדיקות האזנות סתר יוצרת אתגר מקצועי משמעותי ומחייבת שימוש בציוד מתקדם וביכולת הטכנולוגית של משרד חקירות המתעדכן כל הזמן. נדרשים בדיקה, זיהוי ומניעת פגיעה בפרטיותכם. חברת אור חקירות משתמשת בציוד החדשני ביותר העוזר להם לאתר האזנות סתר בביתכם או במשרד שלכם במהירות ובקלות.

שימוש בטכנולוגיה חדשנית בעת בדיקת האזנות סתר

בשנים האחרונות, גאדג'טים המשמשים להאזנה עברו שינוי טכנולוגי אדיר. הטכנולוגיה להקלטה, צילום והאזנת סתר התקדמה במידה ניכרת, הצטמצמה והשתפרה, אך חשוב מכך, היא כעת הרבה יותר משתלמת, פשוטה לשימוש וזמינה להזמנה דרך אתרים רבים באינטרנט. ניתן להתקין או להשתמש ברוב מכשירי ההאזנה ללא עזרה של איש מקצוע. מגוון מוצרי ההאזנה והמעקב הוא עצום, והמחירים הנמוכים שלהם הפכו אותם לפופולריים מתמיד. השימוש בהאזנת סתר יכול להתבצע באופן לא חוקי, למשל אם פרצו לביתכם והתקינו את המערכות ללא ידיעתכם ונגד רצונכם. או אם מדובר בניסיון לגנוב מידע עסקי סודי על ידי האזנת סתר.

איך מאתרים האזנות סתר?

בדיקת האזנות סתר חייבת להדביק פערים ולהתפתח בהתאם להתקדמות הטכנית ולהגברת הנגישות של אזור ההאזנה. אנשי מקצוע המבצעים פעולות איתור האזנת סתר חייבים לשים לב לפרטים הקטנים ביותר ולהשתמש בטכנולוגיה חדשנית. הסטנדרטים המחמירים לפיהם עובדים באור חקירות מיושמים בקפדנות לצורך איתור האזנות סתר במקומות מגורים ובמתחמי עסקים במגוון גדלים. בעת הבדיקה הם מחפשים מיקרופונים, מכשירי הקלטה והאזנה, מכשירי GPS, מכשירי שידור, האזנות טלפוניות ומצלמות סמויות. חיוני שתיצרו קשר עם אור חקירות רק ממקום ומכשיר נקיים מכל חשד לריגול סלולרי, מעקבים או האזנות סלולריות אם אתם סבורים שמתבצעת האזנה לא חוקית בביתכם או במשרדכם, או אם אתם זקוקים לבדיקות שגרתיות ותכופות לאיתור האזנה.

בדיקת האזנות

השאירו פרטים:

חקירות פרטיות

חקירות דיסקרטיות ופרטיות

חוקרים פרטיים נשכרים לחקור מגוון רחב של נושאים מורכבים. מעקב, זיהוי פלילי, איתור אנשים אבודים וטכניקות חקירה רבות אחרות. עבור אנשים עם היכולות, ההתלהבות וההשכלה

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר